Komisja Gier PPN Tarnów przedstawia wstępne młodzieżowe tabele rozgrywkowe na rundę wiosenna. Przypominamy o zgłoszeniu drużyny do rozgrywek!

I LIGA JUNIOR A1
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Metal Tarnów  jest
2Dunajec Zakliczyn  jest
3Wolania Wola Rzędzińska  jest
4Polan Żabno  jest
5Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska  jest
6LKS Łęgovia Łęg Tarnowski  jest
7Pogórze Pleśnaawans z II LJ jest
8Beskid Żegocinaawans z II LJ jest
II LIGA JUNIOR A1
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Orzeł Lisia Góra  jest
2Wisła Szczucin  jest
3Ciężkowianka Ciężkowice  jest
4Iskra Tarnów  jest
5Ikar Odporyszów  jest
6Rzuchowa  jest
7Pogoria Pogórska Wola  jest
8Łukovia Łukowa  jest
9Brzoza Brzezówkaspadek z I LJ jest
I LIGA JUNIOR B1 MŁODSZY
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Wolania Wola Rzędzińska  jest
2BKS BOCHNIA  jest
3WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ  jest
4Westovia Tarnów  jest
5Unia Tarnówawans z II LJmł jest
6Unia Niedomiceawans z II LJmł jest
7Borekawans z II LJmł brak
II LIGA JUNIOR B1 MŁODSZY
LpNazwa klubu Zgłoszenie
1Gromnik jest
2TS TUCHOVIA Tuchów jest
3LUKS Skrzyszów jest
4Dunajec Mikołajowice jest
5Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska jest
6KS Nowa Jastrząbka- Żukowice jest
7SP OLESNO jest
8Strażak Karsy brak
9PAWĘZÓW jest
10Olimpia Wojniczjest
11Szynwałdjest
I LIGA JUNIOR C1 TRAMPKARZ
LpNazwa klubu   Zgłoszenia
1Ciężkowianka Ciężkowice   jest
2Wolania Wola Rzędzińska   jest
3UKS AP CHAMPIONS BRZESKO   jest
4Dunajec Zakliczyn   jest
5Westovia Tarnów   jest
6FUNDACJA GÓRNIK TARNÓWawans z II LT  jest
7Termalica Bruk-Bet NiecieczaKSawans z II LT  jest
8Promień Mikluszowiceawans z II LT  jest
II LIGA JUNIOR C1 TRAMPKARZ
LpNazwa klubu  Zgłoszenia
1Polan Żabno  jest
2TS TUCHOVIA Tuchów  jest
3Brzoza Brzezówka  jest
4LUKS Skrzyszów  jest
5Iskra Tarnów jest
6KS ŁĘKAWICAawans z III LT jest
7MUKS TARNOWSKA AKADEMIA PIŁK.awans z III LT jest
8Radłovia Radłówawans z III LT jest
III LIGA JUNIOR C1 TRAMPKARZ GR 1
LpNazwa klubu Zgłoszenie
1Siemiechów jest
2Szynwałd jest
3Ryglice jest
4KS Koszyce Wielkie jest
5Gromnik jest
6Pogoria Pogórska Wola jest
7Ładna jest
8Olszyny jest
III LIGA JUNIOR C1 TRAMPKARZ GR 2
LpNazwa klubu Zgłoszenie
1Unia Tarnów jest
2BŁĘKITNI 1947 TARNÓW jest
3Olimpia Wojnicz jest
4Wierzchosławice-Ostrów jest
5Zorza Zaczarnie jest
6Tarnowiec jest
7UKS PLEŚNA jest
I LIGA JUNIOR D1 MŁODZIK
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Tarnovia Tarnów  jest
2MOSiR Bochnia  jest
3Unia Tarnów  jest
4FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA  jest
5Termalica Bruk-Bet NiecieczaKSawans z II LM jest
6KS Koszyce Wielkieawans z II LM jest
7Macierz Lipnica Murowanaawans z II LM jest
8CANPACK Okocimski Brzeskospadek z II MZPN brak
II LIGA JUNIOR D1 MŁODZIK
LpNazwa klubu   Zgłoszenie
1Tarnovia Tarnów   jest
2Unia Tarnów   jest
3KS Nowa Jastrząbka- Żukowice   jest
4Metal Tarnów  jest
5LUKS Skrzyszówspadek z I LM  jest
6Olimpia Wojniczawans z III LM  jest
7Dunajec Zakliczynawans z III LM  jest
8Dąbrovia Dąbrowa Tarnowskaawans z III LM  jest
III LIGA JUNIOR D1 MŁODZIK
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Ryglice Ryglice  jest
2Unia Tarnów  jest
3BŁĘKITNI 1947 TARNÓW  jest
4Ciężkowianka Ciężkowice  jest
5FUNDACJA GÓRNIK TARNÓW  jest
6MUKS TARNOWSKA AKADEMIA PIŁK.  jest
7Wolania Wola Rzędzińska  jest
8Westovia Tarnówspadek z II LM jest
9Alfa Siedliskaawans z IV LM jest
10Gromnikawans z IV LM jest
11Wierzchosławice-Ostrówawans z IV LM jest
12Iskra Tarnówawans z IV LM jest
IV LIGA JUNIOR D1 MŁODZIK GR1
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1Unia Tarnów  jest
2Olimpia Wojnicz  jest
3Pogoria Pogórska Wola  jest
4Westovia Tarnów  jest
5ORZEŁ ZBYLITOWSKA GÓRA jest
6Lisek Lisia Góraspadek z III LM jest
7TS Tuchoviajest
8BŁĘKITNI 1947 TARNÓWjest
9Tarnovia Tarnówjest
IV LIGA JUNIOR D1 MŁODZIK GR 2
LpNazwa klubu  Zgłoszenie
1GAS – ROZWÓJ SZERZYNY -2015  jest
2TS TUCHOVIA Tuchów  jest
3Olszyny  jest
4Szynwałd  jest
5Rzuchowa jest
6UKS PLEŚNAspadek z III LM jest
7KS ŁĘKAWICAspadek z III LM jest
8KS Koszyce Wielkiejest