Komisja Gier PPN Tarnów przedstawia terminarze w poszczególnych klasach rozgrywkowych na rundę wiosenna sezonu 2020/2021.

Post będzie aktualizowany w momencie powstawania kolejnych terminarzy.

Najbardziej aktualne terminarze zawsze są dostępne w klubowym systemie extranet oraz na stronie Łączy nas piłka.

KG PPN Tarnów przypomina, że wg regulaminu rozgrywek wszystkie terminy meczów muszą zostać podane na 14 dni przed pierwsza kolejką.

ROZGRYWKI MŁODZIEWŻOWE

KG PPN Tarnów przypomina że wg regulaminu rozgrywek młodzieżowych § 7 pkt 4 aby zawodnik z niższej kategorii wiekowej mógł występować w wyższej musi posiadać zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w wyższej kategorii wiekowej.

W rozgrywkach młodzieżowych każda runda jest traktowana jako nowy sezon w związku z tym należy UPRAWNIĆ ZAWODNIKÓW przed pierwszym meczem rundy Wiosna 2021 w poszczególnych kategoriach wiekowych.

II Liga Junior A1 będzie grała systemem dwuetapowym: I etap każdy z każdym 1 mecz, II etap rewanże w grupie awans i szkoleniowej.

Zmiany naniesione przez Komisje Gier PPN Tarnów do Regulaminu Młodzieżowych Rozgrywek Piłkarskich Juniorów, Juniorów Młodszych, Trampkarzy, Młodzików na sezon 2020/2021(Wiosna 2021):

§ 13.2. W rozgrywkach mistrzowskich tego samego rocznika juniorów, juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików mogą brać udział w danej lidze/klasie dwie drużyna tego samego klubu – pod warunkiem uprawnienia zawodników do gry na osobnych listach (nie dotyczy bramkarza). Gra zawodników uprawnionych w zespole Orzeł I i zespole Orzeł II, będzie traktowana jako gra zawodników nieuprawnionych z konsekwencjami wynikającymi z tego faktu.

Drużyna licząca się z awansem do klasy wyższej, gdzie występuje już pierwsza drużyna z tego Klubu musi uprawnić zawodników innych niż uprawnieni w wyższej klasie rozgrywkowej.