Na poniedziałkowym posiedzeniu Prezydium Zarządu MZPN zapadła decyzja – zgodnie z wcześniejsza informacją, że rozgrywki seniorskie w Małopolsce ruszają w pełnym wymiarze.

Poniżej w grafice znajdują się nowe terminy zaległych kolejek lig prowadzonych przez Komisje Gier PPN Tarnów. Terminów rezerwowych jest mało, stąd kluby proszone są o zabezpieczenie – w przypadku opadów – boisk rezerwowych, aby mecze odbyły się w terminie.

Wznowienie rozgrywek we wszystkich ligach prowadzonych przez KG PPN Tarnów zaplanowane jest na najbliższy weekend. Wszystkie mecze muszą się odbywać w reżimie sanitarnym zgodnie z „Procedura dot. organizacji współzawodnictwa w reżimie sanitarnym” dla rozgrywek piłkarskich w Małopolsce.

W kl. OKR i kl. A w długi weekend majowy przewidziane są dwie kolejki. Terminy obligatoryjne to 30 kwiecień (piątek) godz. 17:00 do 1 maja godz. 15:00 oraz kolejka następna 3 maja z zachowaniem 48h od zakończenia poprzedniego meczu. Jeśli drużyny ustalą między sobą inny termin np. 5 maja (środa), KG nie będzie robiła problemów z przełożeniem meczu.

Kl. B termin obligatoryjny 1/2 maja sb/nd.

IV LIGA wsch.