Ustalony został już definitywnie termin małopolskiego finału XXII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Odbędzie się on 23 i 24 maja (poniedziałek-wtorek) w Krakowie, na obiektach Com-Com Zone Kraków-Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6.

Na poniedziałek 23 maja zaplanowana została rywalizacja w kategorii U-12 dziewcząt i chłopców oraz U-10 chłopców. We wtorek 24 maja odbędą się zawody w kategorii U-8 dziewcząt i chłopców oraz U-10 dziewcząt. Weryfikacja dokumentów godz. 8 – 8.45

Zmagania w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wróciły jesienią poprzedniego roku po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią. W związku z tym zmianom uległ harmonogram XXII edycji. Finały gminne i powiatowe zakończyły się w kwietniu. Finał ogólnopolski zostanie rozegrany w Warszawie w dniach 12-14 czerwca, a nie jak w poprzednich latach na przełomie kwietnia i maja. Mecze finałowe odbędą się niezmiennie na murawie Stadionu PGE Narodowego, na której 14 czerwca zagrają piłkarze reprezentacji Polski z Belgią w ramach meczu Ligi Narodów. Niemal równy miesiąc przed wielkim finałem rozpoczną się rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, które potrwają od 16 maja do 3 czerwca.