W sobotę 7 stycznia w Krakowie odbyły się Małopolskie Mistrzostwa Drużyn Sędziowskich. Zespół MZPN PPN Tarnów zajął ostatecznie III miejsce, a najlepszym bramkarzem Bartosz Główczyk.

W turnieju został wybrany W zawodach uczestniczyło 16 zespołów z całej Małopolski. Zespół MZPN PPN Tarnów wylosował grupę z drużynami z Brzeska, Olkusza i Wieliczki.

W pierwszym meczu pewnie pokonaliśmy drużynę z Olkusza 3:0. W meczu z Wieliczką, po szybkim objęciu prowadzenia zapomnieliśmy o obronie i po stracie bramki, do końca spotkania graliśmy dość nerwowo. Mecz zakończył się remisem 1:1. W decydującym meczu o pierwsze miejsce w grupie, po bardzo ładnych bramkach wygraliśmy z Brzeskiem 2:0 i awansowaliśmy do kolejnej fazy turnieju z pierwszego miejsca.

W kolejnej rundzie wygraliśmy z drużyną z Chrzanowa 2:0 i zameldowaliśmy się w półfinale. W meczu półfinałowym z drużyną Krakowa II zabrakło nam trochę szczęścia, i w rzutach karnych przegraliśmy 4:3. Mecz o 3. miejsce był pełen emocji i walki. W podstawowym czasie wynik był remisowy 1:1, i o miejscu na podium decydowała seria rzutów karnych. W pierwszej części prowadziła drużyna z Olkusza, ale dwa ostatnie strzały obronił nasz bramkarz Bartosz Główczyk, który został uznany najlepszym bramkarzem mistrzostw.

Gratulujemy całemu zespołowi oraz dziękujemy za wsparcie wszystkim przybyłym Kibicom Naszej drużyny.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Bartosz Główczyk (bramkarz), Miłosz Cygan (kapitan drużyny), Mateusz Burza, Karol Wójcikowski, Jakub Osuch, Jan Martowicz, Jakub Wójcikowski, Kamil Rajski, Adrian Jasiak, Kacper Banaś i Paweł Marcinkowski.

Drużynę wspierali: Artur Główczyk – Prezes PPN Tarnów, Paweł Płoskonka – Przewodniczący KS Tarnów, Paweł Krzemiński Członek KS Tarnów, Ryszard Świerczek Obserwator KS Tarnów.

Galeria zdjęć w wydarzenia znajduje się pod tym linkiem.