Dnia 29.07.2023, na Stadionie TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w Tarnowie, odbył się emocjonujący finał rozgrywek Regionalnego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tarnów. W tym niezwykle ważnym spotkaniu, drużyna Unii Tarnów stanęła naprzeciwko rywali z Wolanii Wola Rzędzińska.

Mecz przyciągnął znaczną liczbę kibiców, którzy nadali wydarzeniu wspaniałą atmosferę, wspierając swoje drużyny przez całe 90 minut. Ich entuzjazm i doping wprowadził niezapomnianą energię na boisku.

W trakcie rywalizacji obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, ale to Unia Tarnów okazała się skuteczniejsza. Drużyna Unii zdobyła cenne zwycięstwo z wynikiem 2:0. Bramki dla Unii padły dzięki doskonałym akcjom Piotra Krona oraz Dominika Wardzały.

Chcielibyśmy pogratulować zarówno drużynie Unii Tarnów, jak i Wolanii Wola Rzędzińska za ich determinację i sportową postawę w całych rozgrywkach. Warto podkreślić, że każda z drużyn przyczyniła się do niezwykle emocjonującego finału, który dostarczył kibicom piłki nożnej wiele wrażeń i radości.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim kibicom, którzy przybyli na stadion, wspierając i podnosząc na duchu swoje drużyny. Wasza obecność była kluczowym elementem w tworzeniu wspaniałej atmosfery tego wydarzenia.

Gratulujemy Unii Tarnów wygranej i życzymy powodzenia w kolejnych etapach Pucharu Polski. Trzymamy kciuki za Wasze dalsze osiągnięcia na boisku!

Galeria zdjęć z meczu